9 odpowiedzi na “Jak wyłączyć reklamy w internecie (Firefox i Opera)”

 1. Wygodniejsze czytanie długich tekstów w internecie – bookmarklety | praktykatrenera.pl

  […] nie publikujący a odbiorca decyduje co i jak ogląda. Pisałem o tym również w artykule: „Jak wyłączyć reklamy w internecie„. VN:F [1.9.6_1107]Oceń artykuł:proszę czekać…Rating: 0.0/10 (0 votes cast) […]

 2. Daj się poznać za darmo – marketing wirusowy | praktykatrenera.pl

  […] Jednak kwestia niechęci do reklam pozostaje. Pojawiło się zjawisko tzw. ślepoty reklamowej – czyli podświadomie nie widzimy w internecie wszystkiego co przypomina reklamy – kolorywych, animowanych bannerków na przykład. Poza tym reklamy w internecie można po prostu sobie wyłączyć (patrz wpis: Jak wyłączyć reklamy w internecie?). […]

 3. Sebastian

  Powstaje pytanie – tylko czy aby na pewno to uczciwe – brać i korzystać z treści, którą ktoś oferuje na określonych zasadach: za oglądanie przy okazji reklam. Myślę, że nie można tu mówić i uzasadniać tego „trendem Web 2.0” – i że użytkownik sam wybiera co ogląda – bo w Web 2.0 chodzi o świadomie udzieloną możliwość wyboru (to możesz wyłączyć, to możesz subskrybować, to możesz edytować). Jak kupujesz gazetę, to możesz sobie wyrwać stronę z reklamą? – ale najpewniej stracisz jakąś część treści z drugiej strony.

  Ogólnie przez takie działania – redakcje sieciowe przechodzą na model płatności za treść, myślisz że to aby na pewno korzystniejsze?

  VA:F [1.9.20_1166]
  Rating: -3 (from 3 votes)
 4. danuta

  na polsce wirtualnej nie mogę oglądać obrazów video podaje że reklamy są zablokowane nie wiem jak to zrobić proszę o pomoc

  VA:F [1.9.20_1166]
  Rating: -1 (from 1 vote)
 5. maria

  Moralność przy reklamie jak dla mnie to żarty.

  Może jakaś cześć kwoty idzie na szczytny cel, a co wytwórca tego produktu dodatkowo nazbiera na takiej akcji to do jego kieszeni.

  Tak, więc po co mam dać zarabiać pośrednikom, jak mogę np. sama wpłacić pieniądze na konto organizacji, a proszek kupić jaki mi pasuje, na którego wybór sama się zdecydowałam, a nie na którego wybór naciągnęła mnie jakaś reklama.

  Moim zdaniem nie należy sugerować się reklamami tylko samemu testować i wybrać swoje produkty. No, a w przeglądarce najlepiej reklamy blokować. Tak czy siak jak np na pewnym serwisie coś oglądamy to potem na wielu innych stronach widać artykuły z tymi produktami, czy to nie jest nachalne. No i te przesuwające się okienka, na laptopie czasem mogą doprowadzić do obłędu.

  A w telewizji, reklamy są za długie, raz oglądałam film na jednym kanale, gdy zaczynała się reklama to przełączałam na inny kanał, gdzie leciał inny film i w sumie, obejrzałam 1 i 1/2 filmu, reklamy są potrzebne, ale czy muszą nas tak agresywnie atakować z każdej strony? Jak produkt jest dobry to ludzie i tak go kupią, więc po co wytwarzać nadmierny hałas wokół niego?

  VA:F [1.9.20_1166]
  Rating: +2 (from 2 votes)
 6. Marek

  Wystarczy dodać nową wersję polskich filtrów do adblock/ublock
  http://certyficate.it/polski-filtr-adblock/

  VA:F [1.9.20_1166]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 7. dana

  O Operze to jedna wielka ściema ……nie ma takiej możliwości, o której piszecie …..ta instrukcja jest na zasadzie kopiuj wklej …………nadal nie wiem jak zablokować te wyskakujące cholerne reklamy i inne okna

  VA:F [1.9.20_1166]
  Rating: -1 (from 1 vote)

Zostaw odpowiedź